Referencie klientov

PREDAJ RD GBEĽANY

Pán Chaban mi bol doporučený z troch zdrojov, ako veľký profesionál. Sama som sa presvedčila, že právom.

 Na 100 % zvládol všetko potrebné od prvého kontaktu, cez prípravu, spracovanie ponuky, samotný predaj, právny servis, zápis do katastra atď. Všetko išlo v tempe bez zbytočného zdržiavania. Neustále ma o všetkom informoval. Ocenila som aj to, že moju osobnú účasť vyžadoval len minimálne, čím mi celý proces uľahčil a ušetril množstvo času. 

Pán Chaban je " profík " aj v psychológii, maximálne vychádzal v ústrety pri všetkých požiadavkách, ktoré mu boli kladené, pričom nezabudol na ľudskosť a pozitívnu náladu.

S jeho službami som nadmieru spokojná a v prípade ďalšieho kontaktu s realitami ho určite oslovím.

 

Katarína M.

Predaj 1-izb bytu Hliny IV

Vladovi Chabanovi ako sprostredkovateľovi predaja  svojho bytu dávam 100 bodov zo 100. Oceňujem dokonalú znalosť trhu, maximálnu flexibilitu, ústretovosť, profesionálne a zároveň ľudské vystupovanie. Obchod prebehol hladko, rýchlo a k absoltúnej spokojnosti oboch zúčastnených strán.

 

 

 

Miroslava Kmeťová

 

Predaj RD Žilina - Bôrik

Chcel by som predovšetkým vyzdvihnúť seriózny a profesionálny prístup makléra. Výborná bola neustála informovanosť o situácii. Bezchybne  zvládnutý  predaj,  zmluvy, notár , zápis do katastra atď. . Maklér  vyberal z veľkého počtu záujemcov vhodných kandidátov a nevyžadoval si moju osobnú účasť na jednotlivých jednaniach s klientom, čím mi ušetril veľa času. S našou spoluprácou  som bol nadmieru spokojný. 

   Na záver môžem povedať že služby p. Chabana  rozhodne  odporúčam  a  v  prípade potreby ich sám opäť využijem.

                                                                                                                                                                                  Peter  Slašťan

Predaj 3i bytu HLINY 7

Musím Vás pochváliť pán Chaban za proaktívny prístup. Páči sa mi, že ste aktívny, keď niečo poviete, tak to aj platí. Musím tiež povedať, že ste jeden z mála realiťákov, o ktorých niečo také môžem povedať. Držte si to!
 
 
Petr Hechtberger
Exkluzívny finančný sprostredkovateľ 

 

Predaj RD Varín

Oceňujeme, že predaj nášho rodinného domu prebehol bez problémov a pán Chaban nám ho v mnohom uľahčil. Vďaka jeho ochotnému prístupu sme nemali starosti s úkonmi a administratívou, ktoré sa s týmto procesom spájajú. Ďakujeme tiež za ľudské a ústretové jednanie.

Šimlíkovci

Predaj chalupy na Kysuciach

Predaj chalupy bola pre nás nová situácia, nemali sme žiadne skúsenosti s nákupom alebo predajom nehnuteľností. Oslovili sme teda realitného makléra Vlada Chabana. Oceňujeme jeho prístup počas celej realizácie,  otvorenú konzultáciu ohľadom odporúčanej ceny, prezentáciu nehnuteľnosti s dostatočným dosahom k potenciálnym záujemcom, ako aj úspešné dotiahnutie predaja chalupy k obojstrannej spokojnosti.
Som rád, že celým procesom predaja nás previedol niekto, komu sme mohli dôverovať.

Juraj Koudela

Predaj 3-izb bytu Žilina - Hliny 7

Touto cestou si dovoľujem vysloviť poďakovanie Vašej spoločnosti a najmä maklérovi, pánovi Chabanovi. Bol veľmi ústretový, profesionálny a zodpovedný. Vďaka jeho nasadeniu a práci sa odpredaj zrealizoval v poriadku a spokojnosti všetkých zúčastnených. Venoval sa všetkým činnostiam, ktoré sú s takýmto predajom nehnuteľnosti spojené s maximálnou ochotou a to aj pri úkonoch, ktoré mohol ponechať už na zmluvné strany a tak nám výrazne uľahčil, zjednodušil a urýchlil všetko administrovanie, pričom bol vždy pozitívny a v pohode, čo tiež ovplyvňuje život ľudí, ktorí sa v uvedenej situácii nachádzajú.
Ďakujem preto za profesionalitu p. Chabana a v prípade, že by som opätovne potrebovala služby realitnej spoločnosti, viem na koho sa môžem obrátiť.
 
JUDr.Magdaléna Bleyová
 

Predaj 5-izb bytu Žilina - Solinky

Žiješ v Žiline a predávaš nehnuteľnosť? Okamžite volaj Vladovi Chabanovi! Priateľský a zároveň profi prístup! Promptne si poradí s každou prekážkou. V mojom prípade, aj so vzdialenosťou 1800km. Tak neváhaj a volaj.

Mária Špániková

Predaj 1-izb bytu Myozesova ulica, centrum Žiliny

Srdečná vďaka „môjmu realiťákovi“ pánovi Chabanovi za profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti. Oceňujem ústretovosť, pohotovosť, ochotu s čímkoľvek pomôcť aj nad rámec jeho povinností a profesionálne jednanie od začiatku celého procesu počnúc prípravou ponuky a jej prezentovania až po finálne úkony potrebné k dokončeniu transakcie.

Ďakujem a ak budem služby realitnej kancelárie ešte niekedy v budúcnosti potrebovať, tak jedine v spolupráci s ním.

Stella Machová

Predaj 3-izb bytu Žilina - Hliny 7

So službami p. Chabana sme boli veľmi spokojní. Ceníme si jeho profesionálny a zodpovedný prístup. Predaj našej nehnuteľnosti sprostredkoval v rýchlom čase. Určite odporúčame.

Rodina Uramová