3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?

KROK 1

Vyberajte makléra, ktorý svoju profesiu naozaj vykonáva. Možno to znie zvláštne, mnoho realitných maklérov robí túto profesiu len tak mimochodom, na internete nájdete sotva ich fotografiu, telefón a email. Hľadajte makléra, ktorý preukázateľne svoju prácu robí, má na internete ponuku nehnuteľností, vlastné internetové stránky a ponúka Vám o sebe a svojej práci dostatok informácií.

KROK 2

Určite chcete využiť služby makléra, ktorý svoje remeslo robí dobre. Rovnakú požiadavku budete mať na svojho doktora pred operáciou. Vyberte si profesionála, ktorý Vám ukáže zoznam aspoň niektorých svojich predaných nehnuteľností a referencie spokojných klientov.

KROK 3

Každý profesionál sa vo svojom odbore vzdeláva. Hľadajte makléra, ktorý na sebe pracuje, neustále sa zlepšuje, navštevuje kurzy a získava prax. Makléra, ktorý jednoducho vie predávať nehnuteľnosti. Pretože aj v našom odbore platí, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté.

A v neposlednom rade hľadajte makléra, ktorý Vám rád proste len nezištne poradí. Chcete poznať trhovú cenu svojej nehnuteľnosti? Potrebujete len s niečím poradiť? Dobrý maklér sa pozná aj podľa toho, že s tým nemá problém. Či sa mu potom rozhodnete zveriť svoju nehnuteľnosť do predaja, to už je len čisto na Vašom uvážení.

 

Máte akúkoľvek otázku? Rád pomôžem, neváhajte ma kontaktovať.

Vlado Chaban - reality RED
0904 536158
chaban.vladimir@red.sk

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov